نیاز به طراحی سایت برای توسعه کسب و کار سنتی

64 درصد از بازاریابان کسب و کار محلی با این موضوع موافق هستند که گوگل، صفحه اصلی برای کسب و کار آن ها شده است. برند های محلی و بازاریابان آن ها، با استفاده از گوگل پلی در حال رقابت با رقیبان خود هستند، کاری که این برند ها به تازگی انجام می دهند این است که، دکمه “رایگان” را به بسته پرداختی تبدیل می کنند.برای بسیاری از کاربران سوال مطرح می شود، آیا با وجود تبلیغات شبکه های مجازی، باز هم نیاز به طراحی سایت برای کسب و کار وجود دارد؟

پاسخ ما به این سوال، بله است. اگر شما هرگز به یک وب سایت نیاز نداشتید، در سال 2019 حتما باید طراحی سایت خود را آغاز کنید.در این مقاله موضوعات زیر را بررسی می کنیم:

  • چرا به نظر می رسد کسب و کارهای محلی به وب سایت نیاز ندارند.
  • اثبات های آماری  این که ،چرا کسب و کارهای محلی ،بیشتر از همیشه به وب سایت ها نیاز دارند.
  • وضعیت فعلی وب سایت های کسب و کار محلی و نیاز های آن ها برای پیشرفت.

home_seoچگونه گوگل اهدای هدایای زیادی را متوقف کرد؟ 

اخیرا، یک پرس و جو گر محلی گوگل، یک بسته بزرگ از ده کسب و کار در نزدیکی خودش، به ارمغان آورده است. هر ورودی، کاربر را به طور مستقیم به وب سایت های این برند ها برای تمام مراحل بعدی خود می برد. مقدار کمی از تلاش های بازاریابی، با یک هدیه گوگل در قالب رتبه بندی، ترافیک تبدیل شد. سپس این نتایج جست و جو به 7 نقطه، و در انتها به 3 نقطه کاهش یافت.  در سال 2018، زمانی که ما از طریق کاغذ بسته بندی سر و صدا داریم، هدایای ما از گوگل به نظر ارزان تر، کوچک تر و باشکوه تر می باشند.

این پنج تحول کلیدی را در نظر بگیرید:

  1. نتایج جست و جویی که کلیکی نداشته اند: تصویر زیر، ارائه اخیر Rand Fishkin است، که یافته های خود را در رابطه با رشد ناپیوسته SERPs بین 2016-2018 بیان کرده است. کاربران تلفن همراه با افزایش 20 درصدی در تحویل نتایج موتورهای جستجو مواجه شده اند؛ که نیازی به عمیق تر شدن از رابط کاربری گوگل نیست.zero search
  2. تحریم تبلیغات های پرداختی به بسته های محلی:  هنگامی که دکتر پیتر جی مایرز، 11،000 نتایج جست و جو در گوگل را در سال 2018 مورد بررسی قرار داد، متوجه شد که 35٪ از بسته های محلی رقابتی دارای تبلیغات هستند. گوگل تصمیم به تحریم تبلیغات های پرداختی نمود.local address
  3. گوگل به یک راهنمای ضروری تبدیل شد: در آخرین شمارش، برنامه تبلیغات Google Local Services که از طریق آن، گوگل به یک راهنمای ضروری، بین شرکت ها و مصرف کنندگان تبدیل شد؛ بیش از 23 دسته کسب و کار را در 77 شهر آمریکا به خود اختصاص داده است.lead agency
  4. حتی اسناد تجاری برند شما به شما تعلق ندارد: هنگامی که یک کاربر به طور خاص،نام تجاری شما را جستجو می کند، و جست و جوی گوگل وب سایت شما را ظاهر می کند، به احتمال زیاد می توانید با مجموعه های رقبا، که کاربران برای آن ها نیز سرچ می کنند مقابله کنید. اما اگر کاربری به طور اختصاصی نام برند شما را جست و جو کند،و بهینه سازی سایت شما انجام شده باشد، شما نتیجه اول جست و جو خواهید بود.
  5. گوگل، صفحه اصلی برای کسب و کارهای محلی نامیده شده است:همانطور که در ابتدای این مقاله مشخص شد، 64 درصد از بازاریابان موافقند که گوگل در حال تبدیل شدن به صفحه اصلی جدید برای کسب و کارهای محلی است. این مفهوم  نشان می دهد، که یک کاربر در پنل جست و جوی گوگل می تواند اطلاعات کسب و کار پایه کسب کند. این اطلاعات می تواند انواع راه های ارتباطی با برند شما از جمله: تماس تلفنی، مسیریابی،طلب چیزی از شما، سوال پرسیدن از شما، پست های وبلاگ شما را بخوانند، و از عملکرد برند شما آشنا شوند. بدون نیاز به کلیک بر روی دامنه نام تجاری برند نیز، کاربر ممکن است به تعدادی از این اطلاعات دست یابد. homepage brand

به غیر از 5 مورد گفته شده، مثال های بسیاری وجود دارد که می توانیم جمع آوری کنیم، اما همه آن ها می توانند به صورت یکسان خلاصه شوند: هیچ کدام از ابتکارات محلی اخیر گوگل در مورد جست و جوی کاربران در وب سایت های خودشان نیست. جست و جو های محلی کاهش یافته و دوباره طراحی شده اند تا کاربران را در سیستم عامل های گوگل به تولید درآمد بیشتر برای گوگل و شرکای خود بپردازند. شما ممکن است جزو آن دسته از افرادی باشید، که می گویند گوگل حق دارد به همان اندازه که با محصول خود می تواند سود آور باشد، کسب درآمد هم داشته باشد. حتی اگر واقعا نیازی به درآمد بیشتری از کسب و کارهای محلی ندارند. اما اگر مسیر اخیر گوگل باعث می شود که نام تجاری برند شما، و وب سایتی که برای کسب و کار خود دارید، منسوخ شده است، دیگر به ادامه این دیدگاه ادامه نمی دهید.

 

تبلیغات میان متنی

درب شیشه ای یکی از ملزومات دکوراسیون لوکس و مدرن ساختمان های امروز به حساب می آیند. قیمت درب شیشه ای را در سایت قائم الکتریک مشاهده کنید. همچنین درب ورودی ساختمان ها نیز برای حفظ امنیت عبور و مرور نیازمند تجهیزات راهبند است. قیمت راهبند  را از قائم الکترونیک به راحتی دریافت کنید. درب شیشه ای اتوماتیک قائم الکترونیک/

تبلیغات میان متنی

وب سایت شما  اساس کار شماست

بازاریابان اینترنتی زیادی  ارتباط قوی بین رتبه بندی ارگانیک و محلی را مشاهده کرده اند. این بدان معنی است که کسب و کارهایی که به شدت ارگانیک هستند، رتبه بندی می کنند، به احتمال زیاد بالا بودن رتبه بندی بسته های محلی را دربر می گیرند. بسیاری از کسب و کارهای محلی در برخی از دسته ها، به صفحه اول گوگل نمی آیند، زیرا SERPs با بهترین لیست ها و نمایش های جست و جو غرق می شوند. اغلب وب سایت های کسب و کار محلی به صفحه دوم نتایج ارگانیک منتقل می شوند. علاوه بر این، یک مطالعه اخیر نشان داده است ،که حتی زمانی که تبلیغات خدمات محلی گوگل وجود دارد، 43.9٪ از کلیک ها به جست و جو های سازمانی اختصاص داده شده است.

عمل کردن امروز یک ترفند برای آینده

شما اکنون مصمم هستید که وب سایت های قوی برای رتبه بندی های محلی، در بازارهای رقابتی اساسی هستند. شما همچنین دلایل زیادی برای تشویق کسب و کارهای محلی،که در بازار قرار گرفته اند دارید. که اولویت این دلایل مراقبت از حوزه کاری خودتان است. اما یکی دیگر از چیزهایی است که شما باید بتوانید آن را انتقال دهید، حس ضرورت است. در حال حاضر، هر یک از مشتریانی که شما بتوانید از یک لیست بسته محلی کسب کنید، برای آینده بسیار ارزشمند هستند. این یک مشتری نیست که برای داشتن آن مجبور به پرداخت هزینه گوگل شده باشید، زیرا شما خیلی خوب می توانید شش ماه، یک سال یا پنج سال از زمان حال آن را داشته  باشید. بله، شما مجبورید مقدار زیادی سرمایه گذاری در توسعه وب سایت قوی که در رتبه بندی محلی قرار دارد کنید.  اما شما به طور مستقیم به مستقیما به گوگل هزینه ای پرداخت نمی کنید.

پیشنهاد می کنم موضوع بهینه سازی سایت را حتی قبل از اقدام به طراحی سایت جدی بگیرید. یک طراحی سایت حرفه ای چه برای سایت های شرکتی و چه برای سایت های فروشگاهی از همان ابتدای شروع برای طراحی باید پیش نیاز های سئو و بهینه سازی را رعایت کند تا در ادامه با مشکل روبرو نشوید/.

من در مقالات بعدی در خصوص این مفاهیم بیشتر توضیح می دهم. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *