طراحی سایت وکالت و مسائل حقوقی

اکثر موکلان من سوالات بسیاری در مورد سابقه کاری وکالتم، پرسش و پاسخ در مورد حقوق ، ثبت اطلاعات، چگونگی مشاوره حقوقی می‌پرسیدند. به دلیل تعدد پرونده‌های حقوقی، نمی‌توانستم به تمام نیازهای موکلان خودم جواب بدم. همچنین خیلی از امکاناتی که برای سهولت کار خود و مراجعین نیاز داشتم در دسترس نبود.

بعد از بررسی در اینترنت متوجه شدم که بهترین راه حل یافتن موکلان جدید و ارتباط بهتر با موکلان، طراحی سایت وکالت است.
تعداد شرکت طراحی سایت وکلا که امکانات کاملی را برای هر سایت وکلا پیاده سازی کنند بسیار کم است. اما بین دوتا سایت که بالای 70 درصد امکانات یک سایت را پیاده سازی می‌کردند با وب رمز آشنا شدم. با کارشناسان خبره طراحی سایت وب رمز برای پیاده سازی یک سایت وکیل صحبت کردم و به این نتیجه رسیدیم بسیاری از سوالات مراجعین و همچنین نیازهای خود را با داشتن یک سایت حقوقی می توان برطرف کرد.

بگذارید موضوع را با یک سوال از وکلا بیشتر باز کنیم چرا نیاز به ساخت سایت وکالت دارید؟

یکی از مشکلاتی که در زمینه وکالت و موارد حقوقی برای افراد وجود دارد این است که برای مطمئن شدن از موضوعی حتما باید از یک وکیل مشاوره بگیرند. در اکثر مواقع دسترسی به وکیل به سادگی فراهم نبوده و مجبور هستید که برای سوالات پیش پا افتاده هم از ترافیک شهری عبور کرده و با یک وکیل دیدار کنید. وکلا برای رفع این مشکل سعی می‌کنند از طریق تلفنی مشاوره ارائه کنند، اما مشکل این است که در برخی مواقع قادر به دریافت هزینه مشاوره یا دسترسی به مدارک موکل نخواهند بود.

در چنین شرایطی طراحی سایت وکالت بهترین انتخاب خواهد بود. شما به راحتی می‌توانید با فراهم کردن امکان مشاوره انلاین وکالت در سایت خود با موکلین در ارتباط مستقیم قرار گرفته و مدارک آنها را برای بررسی و مشاوره وکالت از طریق سایت پیگیری کنید. علاوه بر این می‌توانید برای هر مشتری یک پرونده آنلاین ایجاد کنید تا هر زمان که نیاز بود به پرونده آنها دسترسی داشته باشید.

چرا طراحی سایت وکالت مهم است؟

تمام وکلا باید برای توسعه کارهای خودشان به سمت فضای آنلاین بروند و برای خودشان یک طراحی سایت مختص به یک وکیل را پیاده سازی کنند که امکاناتی نظیر موارد زیر را دارا باشد.

●    مشاوره حقوقی آنلاین
●    آموزش های حقوقی
●    پرداخت آنلاین هزینه وکالت
●    دسترسی به رزومه وکیل
●    پرسش و پاسخ سوالات موکلان
●    داشتن بخش مرتبط با دعاوی کیفری
●    تنظیم قراردادهای داخلی و بین اللملی
●    امکان آپلود و ارسال مدارک برای مشاوره دقیق‌تر وکالت
●    داشتن بخش مرتبط با دعاوی خانواده(طلاق) و بخش های محاسبات مختلف اعم از مهریه، ارثیه و دیه

یکی از مواردی که در طراحی سایت وکالت اهمیت دارد در این است که رزومه وکیل را به خوبی در دسترس قرار دهید. به این طریق افرادی که قصد استفاده از وکالت آنلاین را دارند قادر خواهند بود تا با وکیل خود آشنا شوند. رزومه کاری همچنین این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید تعداد پرونده‌های موفق و ناموفق خود را نمایش دهید.

علاوه بر این موارد می‌توانید قابلیتی فراهم کنید که موکلین پس از به نتیجه رسیدن از مشاوره‌های ارائه شده از سوی شما، نظرات خود را ارسال کنند تا با نمایش دادن در سایت رزومه بهتری در سایت وکالت خود داشته باشید.

از آنجایی که عموم مردم به صورت همه جانبه به قوانین وکالت آگاهی ندارند، با طراحی سایت وکالت می‌توانید در جهت کسب راهنمایی و مشاوره مسائل حقوقی همچون مواردی مربوط به بیمه، چک، قوانین کار، ازدواج و طلاق، قوانین تجاری و عقد قعود و… دیگران را راهنمایی کنید. از آنجایی که بسیاری از افراد به دنبال مشاوره رایگان برای مدت محدود هستند می‌توانید برای چند سوال به صورت رایگان آنها را راهنمایی کنید و برای اینکه نتیجه ثمربخش از وکالت آنها را بدهید آنها را به دفتر وکالت خود دعوت کنید.

بطور حتم کسانی که به وب‌سایت شما وارد می‌شوند اگر سایت شما بطور کامل و منسجم طراحی شده و به اصطلاح حرفی برای گفتن داشته باشید نشان از پاسخگویی به نیازهای کاربران دارد تا آنها به مخاطبان پر و پا قرص وب سایتتان تبدیل شده و از خدمات وکالت شما استفاده کنند.
​​​​​​​

طراحی سایت وکلا یا طراحی سایت وکیل برای وکیلان و کارشناسان حقوقی و قضایی و دادگستری و همچنین طراحی سایت حقوقی جهت موسسات حقوقی و دفاتر ثبت اسناد و وب سایت هایی از این قبیل با هدف کاربری مشابهی طراحی و ساخته می شوند.

قبل از هر چیز توجه اقدام به طراحی سایت خود خواهید کرد. به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در عصر مدرن نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر اول شاخصه های طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی سایت خود می کنید.

کارکرد و اهمیت طراحی سایت وکلا

قوانین حقوقی بسیار متعدد و مفصل بوده دارای مواد و تبصره های مختلفی هستند، بطور مثال مسایل مربوط به موضوع چک در قالب یک کتاب 200 صفحه ای بیان شده و همینطور دیگر موارد قانونی و حقوقی نیز به این منوال است و گاه موارد حقوقی تخصصی نیز می شوند.

از آنجایی که عموم مردم بصورت همه جانبه به این قوانین آگاهی و اشرافیت ندارند لذا جهت کسب راهنمایی و مشاوره یا  حل و فصل مسایل حقوقی خود همچون مواردی مربوط به بیمه، چک، قوانین کار، ازدواج و طلاق، قوانین تجاری و عقد قعود و … به کارشناسان و وکیلان مراجعه می نمایند.

امروزه خیل عظیم مراجعات حضوری افراد باعث شده است تا جهت سرعت بخشیدن به روند پرونده ها و و ارایه خدمات مشاوره و همه جانبه به طیف وسیع مراجعان، وکلا از فضای وب یاری گیرند و این امر با طراحی سایت وکیل میسر خواهد شد.

همواره اکثریت افراد در برهه های زندگی خود ممکن است با موارد و مسایل حقوقی مواجه شوند و سوالات و راهکارهای مربوط به آنها ذهن این افراد را به خود مشغول نماید؛ برای همین آنها در ابتدا برای جستجو به اولین وسیله و ابزاری که دم دست و دسترشان است (یعنی اینترنت) روی می آورند. اگر سایت جامعی وجود داشته باشد که فرد بتواند از آن کسب اطلاعات نماید و راهنمایی بگیرد برای سالیان سال فرد، کاربر و مخاطب آن سایت خواهد بود. ولی متاسفانه غالبا کاربران با صرف زمان زیاد و جستجوهای متعدد به خواسته های خود دست نمی یابند و به راحتی جواب سوالات خود را نمی توانند پیدا کنند. چرا که به وب سایت جامع حقوقی که بتواند راهکارها و خدمات مشاوره ای ارایه دهد رهنمون نمی شوند.اغلب وکلا متاسفانه نمی دانند که داشتن یک وب سایت اختصاصی برای آنها می تواند سودمندی ها  و منافع بیشماری داشته باشد.کارشناسان حقوقی و وکیلان با داشتن یک وب سایت حرفه ای حقوقی برای خود می توانند بطور رسمی و کامل خود را معرفی نمایند و رزومه و فغالیت ها و خدمات خویش را برای افرادی که در عرصه اینترنت آنلاین و فعال هستند بازگو کرده و از اینرو تعداد مخاطبان بیشتری را تحت پوشش قرار دهند.

طراحی سایت وکلابطور حتم کسانی که به وب سایت شما وارد می شوند اگر سایت شما بطور کامل و منسجم و حرفه ای طراحی شده و به اصطلاح حرفی برای گفتن داشته باشد و بتواند پاسحگوی نیازهای کاربران باشد آنها به مخاطبان پر و پا قرص وب سایتتان تبدیل شده و آنها تصمیمات بعدی را جهت بهره گیری از خدمات شما اتخاذ خواهند نمود.

تاثیر طراحی سایت وکلا بر مشتریان

 

همچنین طراحی وب سایت وکلا تائیر قوی بر اعتماد مشتری های شما نیز دارد. دفتر کار دوم وب سایت وکلا است که توانایی پاسخگویی به تعداد بی شمار مشتری را در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته را باید داشته باشد.

طراحی سایت وکلا علاوه بر اینکه باید ظاهری جذاب و زیبا داشته باشند باید در موتورهای جستجو نیز رتبه خوبی داشته باشد ، برای مثال وقتی کسی به دنبال مطلبی در وب می گردد ، سایت شما باید جزء سایت هایی باشید که در نتایج موتورهای جستجوگر نمایش داده می شود.

گروه طراحی نونگار در نظر دارد برای اشخاص و موسسات حقوقی که نیاز به طراحی وب سایت وکلا دارند کمک کند تا با کمترین هزینه ی ممکن طراحی سایت وکلا مورد نیاز خود را تهیه کنند.

 

برخی از مزایای طراحی سایت وکلا عبارتند از:

 

* حذف کاغذ به دلیل کاهش هزینه های وکلا از بسیاری از فرآیندهای ارائه گزارش و دریافت اطلاعات

*کاهش هزینه های بیش از 60% وکیل در اطلاع رسانی به موکل توسط طراحی سایت وکلا

*افزایش کیفیت اطلاع رسانی با ارائه گزارشات پیام کوتاه به موبایل موکل از طریق سایت امکان انجام فعالیتهایی همچون فعالیت های اداری وکلا در هر زمان و در هر مکان با اتصال به سایت وکلا

 

 

امکانات و خدمات طراحی وب سایت وکلا

از جمله خدماتی که در طراحی و ساخت وب سایت وکیل می توان پیاده سازی و اجرا نمود بطور اجمال عبارتند از :

1 – طراحی بخش معرفی

در این بخش بیوگرافی وکیل، مدارج و مدارک دانشگاهی و اهم فعالیت های شاخص انجام یافته توسط  وی بیان می شود. همچنین عناوین خدمات قابل ارایه توسط وکیل ذکر می گردد و بخش خدمات می تواند بصورت بخش جداگانه ای نیز در طراحی سایت پیاده سازی گردد.

2 – طراحی صفحه رزومه

ارایه سوابق کاری نقش موثری در جلب مخاطبان و اعتماد آنها دارد. چرا که شما با بیان رزومه توانایی هایتان را در زمینه تخصصی خود به کاربران می شناسانید.

3 –  تماس با ما

اطلاعات تماس و نقشه کامل مسیرهای دسترسی به دفتر به همراه نشانی پستی و تلفن های ارتباطی خود در این صفحه قرار می گیرد تا روند ایجاد ارتباط مراجعان با شما تسهیل شود.

همچنین در این بخش، فرم تماس می تواند پیاده سازی گردد تا کاربران بصورت مجازی از طریق این فرم و ایمیل با وکیل در ارتباط بوده و مشاوره های لازم را اخذ نمایند.

4 – طراحی پنل عضویت

طراحی این پنل به منظور ایجاد پیوند دائمی بازدیدکنندگان وب سایت و تبدیل آنها به مخاطبان همیشگی سایت صورت می گیرد و از این طریق بر تعداد آمار بازدیدکنندگان نیز افزوده خواهد شد.

کاربران با وارد شدن به این قسمت و تکمیل فرمی که حاوی مشخصاتی همچون نام ، ایمیل و مواردی از این قبیل است در سایت عضو شده و حساب کاربری آنها ایجاد می گردد که می توانند با نام کاربری و رمز عبور از خدمات دیگر سایت استفاده نمایند. مثلا از این طریق می توانند پرونده خود را بصورت آنلاین مشاهده نموده و در جریان روند کاری پرونده خود قرار گیرند. همچنین کاربران عضو می توانند با نام کاربری و پسورد خود وارد محیط پنل کاربران شده و اقدام به ارسال مدارک لازم (آپلود فایل) و تصویر نمایند. همچنین برای کاربران عضو امکان تعیین وقت ملاقات بصورت آنلاین وجود داشته و از این راه جهت رزرو و تعیین وقت قبلی هماهنگی لازم را به عمل می آورند.

5 – طراحی صفحه اخبار و مقالات

رویدادها و خبرهای مربوط به مسایل حقوقی، قوانین جدید ، آیین نامه ها و بخشنامه ها، مطالب و مقالات آموزشی  (طراحی سایت آموزشی) برای استفاده کاربران بسیار جذاب و مفید بوده و از این روش بر تعداد بازدیدکنندگان سایت نیز افزوده خواهد شد.

6 – طراحی سیستم پرداخت آنلاین

این سیستم بدان جهت که مشتریان با اطمینان و آسودگی خاطر عملیات های پرداختی خود را انجام دهند تعبیه و پیاده سازی شده است. از مزیای پرداختی در این روش اینست که هر مشتری می تواند سوابق پرداختی خود را در وب سایت داشته باشد. همچنین امکان چاپ و حتی ایمیل نمودن آن نیز وجود دارد.

 

abogados

7 – امکانات دیگر طراحی سایت وکلا

امکان برقراری مشاوره‌ آنلاین بصورت خصوصی و عمومی ، پیاده سازی بخش پرسش و پاسخ های متداول و مواردی از این باب از دیگر امکانات طراحی سایت وکلا و طراحی سایت موسسات حقوقی می باشد.

شاخصه های طراحی سایت وکلا

طراحی وب سایت وکیلان و ساخت و پیاده سازی سایت موسسات حقوقی بصورت کاملا حرفه ای با توجه به خواسته صاحب سایت و نیاز سنجی مخاطبان از جمله تجربیات و کارهای موفقی است که پیام آوا تا کنون به انجام رسانده است. مهمترین شاخصه های طراحی وب سایت وکلا توسط تیم حرفه ای پیام آوا به شرح ذیل می باشد:

  • طراحی ساده در عین حال زیبا

مراجعان به وب سایت های حقوقی طیف های مختلف مردم از زن و مرد و سالخورده و جوان با سطح سوادهای کم تا تحصیلات عالیه را در بر می گیرد. از همین جهت پیام آوا با طراحی سایت وکلا ساده این اصل را در نظر گرفته تا کاربرانی که وارد سایت می شوند براحتی با آن ارتباط برقرار نموده و به خدمات آن به سهولت و سریعا دسترسی داشته و سایت را ترک ننمایند. در کنار سادگی؛ گرافیک زیبا و کاربر پسند نیز در طراحی سایت حقوقی مورد لحاظ قرار می گیرد.

  • ایجاد بستری مناسب برای فعالیت وکلا

پیام آوا با طراحی سایت وکلا، بستری مناسب برای فعالیت موسسات حقوقی و وکیل ها بوجود آورده و نتایج مثبت و فوایدی همچون کاهش هزینه های وکلا از طریق حذف کاغذ از فرایندهای ارایه گزارش و دریافت اطلاعات، امکان انجام فعالیت های اداری وکلا در هر مکان و در هر زمان با اتصال به سایت، کاهش بیش از 50 درصد هزینه های وکیل در اطلاع رسانی به موکل، افزایش کیفیت اطلاع رسانی با ارایه گزارشات پیام کوتاه به تلفن همراه موکل را به ارمغان می آورد.

  • بهینه سازی وب سایت (سئو)

داشتن یک سایت با ظاهری زیبا و شکیل تنها کافی نیست بلکه حضور بازدیدکنندگان در سایت شما و افزایش ترافیک سایت شما مهمترین عامل رونق و موفقیت کسب و کار شما در فضای مجازی است. بنابراین امر بهینه سازی سایت (سئو) و افزایش رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو مانند گوگل یکی دیگر از شاخصه ها و سرویس هایی می باشد که برای وب سایت های حقوقی و سایت وکلا توسط پیام آوا اجرا و پیاده سازی می شود.

همچنین ما می توانیم با هزینه های اندک تبلیغات گوگل ادوردز را برای سایت شما انجام دهد تا از همان روزهای نخست بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل دیده شوید. طراحی سایت تهران را با ما تجربه کنید. موفق باشید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *